top of page

Mé služby

pavillion68939.jpg

Konzultace barům a restauracím

Otevíráte nový podnik? Máte nízké tržby? Potřebujete vyškolit personál nebo postavit nové menu? 

Mou dlouhodobou vizí je v ČR povznést úroveň barů, restaurací a hotelů na level, který bude srovnatelný s tím, co jsem zažil na Manhattanu. 

V rámci konzultingu/partnerství vám mohu pomoct se samotným konceptem a následně jeho převtělení do reality. Navrhnu váš floor plan i bar tak, aby byl co nejefektivnější. Pomohu s vyškolením vašeho personálu, třeba i na level potřebný pro získání Michelinské hvězdy. Mohu pro vás navrhnout celý nápojový program včetně koktejlového lístku. Naše spolupráce může být velice intenzivní a dlouhodobá, ale třeba i jednorázová akce. 

Na základě našeho prvního setkání navrhnu další postup a pak už je to jen na vás. 

Pokud tuto krásnou práci, chcete dělat správně, je důležité nevynechat žádný detail - i ten, o kterém zatím nevíte. Nechat si poradit není ukázkou slabosti, ale naopak důkazem, že to v gastronomii myslíte vážně a chcete se zdokonalit. 

Drinky a servis z NYC přímo u vás doma, v práci nebo na chatě

Jednou z metod jak lidem v Praze a ČR přiblížit, co se servíruje a jak to chodí v restauracích a barech v NYC, je privátní bartending. Sami si na vlastní kůži vyzkoušejte a ochutnejte to nejlepší, co jsem v NYC připravoval pro super hvězdy jako Ivanka Trump, Taylor Swift nebo Jeff Bezos. 

Pokud plánujete oslavu narozenin, rozlučku se svobodou nebo třeba jen víkend na chatě v horách a chcete si dopřát něco, co je na českém trhů téměř nedostupné, stačí mi napsat.

 

Služba privátního bartendingu je samozřejmě dostupná také firmám. Chcete dopřát vašemu teamu nebo klientům něco lepšího než aperol spritz a gin s tonikem? Co třeba udělat degustaci klasických koktejlů z předprohibiční éry v NYC? A nebo byste radši zkusili novodobé klasiky? To už je na vás. Kontaktujte mne a já navrhnu to nejlepší řešení.

MarcelDrank21_resized.jpg

Privátní bartending

bottom of page